Kurzy ruštiny

Připravili jsme pro Vás širokou nabídku kurzů ruštiny pro firmy a podnikatele, pro zaměstnance a management Vaší společnosti, pro všechny, kdo má zájem naučit se rusky nebo jen zdokonalit své znalosti.

Připravili jsme pro Vás individuální programy, kurzy ruštiny ve skupinách začátečníků, mírně pokročilých a pokročilých studentů. Výuku zajišťují zkušení rodilí mluvčí s VŠ vzděláním a dlouholetou praxi ve výuce cizích jazyků.

Jazykové kurzy ruštiny pro firmy

Nabízíme kurzy ruštiny pro firmy. Připravujeme kurzy jak pro zaměstnance, tak i pro management společnosti. Dle přání zákazníků zajistíme výuku přímo v sídle vaší společnosti nebo nabídneme víkendové kurzy ruského jazyka s ubytováním a celodenní stravou. Připravujeme kurzy odpovídající profilu vaší společnosti a vašim požadavkům, se zaměřením na konkrétní obor podnikání.

V nabídce máme univerzální kurz obchodní ruštiny. Můžete si vybrat z této nabídky:

  • obchodní korespondence v ruském jazyce,
  • obchodní komunikace v ruštině,
  • účast na výstavách a veletrzích,
  • smlouvy, obchodní jednání,
  • celní odbavování, celní tarify,
  • nabídka zboží, zahájení obchodní transakce jednání o formách a podmínkách smlouvy jednání o společném podniku, prodej zboží prostřednictvím obchodního zástupce.

Jazykové kurzy pro jednotlivce

Zajišťujeme kurzy ruského jazyka pro jednotlivce. Nabízíme individuální výuku ruštiny s vytvořením plánu výuky dle požadavků studenta. Máme vypracovanou a ověřenou metodiku intenzivních rychlokurzů ruštiny pro mírně pokročilé. Připravíme uchazeče o VŠ studia na zkoušku z ruského jazyka. Poskytujeme výpomoc při zpracování seminárních, ročníkových, diplomových prací v ruštině a korekturu textů. Ve spolupráci s partnerským školicím střediskem v Pardubicích nabízíme kurzy ruštiny pro děti nebo individuální výuku Vašich dětí u Vás doma.

Čeština pro cizince

Dále nabízíme kurzy češtiny pro cizince. Výuku provádějí kvalifikování lektoři s vysokoškolským vzděláním a s dlouholetou praxí ve výuce českého jazyka pro cizince. Využíváme specializované metodiky výuky, která byla vypracována naší agenturou. Garantujeme vám malé skupiny s maximálně 10 účastníky nebo individuální přístup. Výuka je prováděna s důrazem na komunikaci, tak aby se účastník domluvil v českém jazyce již během několika prvních lekcí. Místem výuky je centrum Prahy v těsné blízkosti stanice metra nebo školicí středisko v centru Pardubic. Máme zkušenosti s výukou češtiny v sídle ruskojazyčných společností podnikajících na území ČR.